3/9/2012
Třetí turnaj na Mnichu předčasně ukončilo počasí

31.8.2012 se odehrál již třetí turnaj Golfu pro Leontinku. I přes nepříznivou předpověď na Mnich dorazilo 54 hráčů, kteří v silném dešti statečně odstartovali. Bohužel po třech a půl hodinách musel být turnaj oficiálně ukončen, protože na greenech stála voda. Jen tři stateční hráči - pan Radek Haut, Maxim Čambor a Jiří Vomela si hřiště dohráli do konce i v neregulérních podmínkách. Tímto bychom jim chtěli ještě jednou pogratulovat k odhodlání a vytrvalosti, právem jim náleží trofeje, které za svůj výkon dostali.

Nechyběl Míra Bosák, který po přestávce na Karlštejně, opět turnaj moderoval. A nechyběla ani benefiční soutěž, při které se do kasičky vybralo 14.500Kč, částku zahrneme do celkového výtěžku po skončení tour.

Fotografie a další informace (nejen) z tohoto turnaje Golfu pro Leontinku najdete na webové stránce věnované projektu: www.golfproleontinku.cz.

Budeme rádi také za jakékoliv vaše podněty, postřehy či požadavky. Usilujeme o to, aby Golf pro Leontinku stavěl na dlouhodobé podpoře svých partnerů, proto jsou pro nás vaše podněty (ať už pozitivní či negativní) důležité.

Těšíme se na vás na dalších turnajích Golfu pro Leontinku:
19.9.2012 Wavin OSMA CUP pro Leontinku na Zbraslavi
3.10.2012 AMSA REAL CUP pro Leontinku na Albatrossu