27/9/2011
Poslední turnaj letošního ročníku Golf pro Leontinku proběhl o víkendu v Golf Resortu Beroun

Milí golfoví přátelé a příznivci Nadace Leontinka, letošní ročník benefičního projektu Golf pro Leontinku je za námi. V sobotu 24.9.2011 jsme odehráli poslední turnaj v Golf Resortu Beroun. Po extrémních podmínkách, které nám počasí připravilo na předešlých turnajích, jsme si tentokrát mohli vychutnat sladkou tečku na závěr. Celý den svítilo sluníčko a umocňovalo příjemnou atmosféru na hřišti. Krásný podzimní den si aktivně užilo 87 hráčů.
Hlavním partnerem posledního turnaje, který již tradičně moderoval uznávaný sportovní komentátor Jaromír Bosák, byla HSBC banka.
Součástí turnaje byla vedle tradiční benefiční soutěže s výtěžkem pro Nadaci Leontinka také benefiční tombola. V soutěži a tombole jsme shromáždili celkovou částku 64 300Kč. Tato částka byla posledním příspěvkem do celkového výtěžku tour, který letos opět překročí částku 700.000Kč. Přesnou částku vám sdělíme po vyúčtování projektu v říjnu, již nyní však všem partnerům a hráčům za podporu děkujeme.
Výsledky, fotografie a další informace (nejen) z tohoto turnaje Golfu pro Leontinku najdete opět na webové stránce věnované projektu: www.golfproleontinku.cz.


Tímto se s vámi jménem Leontinky pro letošní rok loučíme, avšak již velmi brzy začneme pracovat na přípravě šestého ročníku tour. Pevně věříme, že nám zachováte přízeň i v příštím roce.
Děkujeme.