7/5/2012
První míček šestého ročníku Golfu pro Leontinku byl odpálen

Vážení golfoví přátelé a příznivci Nadace Leontinka,
první turnaj již šestého ročníku Golfu pro Leontinku byl odstartován ve čtvrtek 3.5.2012 v Golf Resortu Beroun. Prvnímu turnaji přálo příjemné golfové počasí, které si užilo 66 hráčů. Hlavním partnerem turnaje byla společnost EXX. Leontince nadále zůstal věrný sportovní moderátor Jaromír Bosák, který turnaj i přes zdravotní potíže odmoderoval. Ani tento rok nebude chybět vložená benefiční soutěž pro Leontinku, partnerem pro tento rok se stalo STUDIO PIRSC PORCELAIN, které věnuje do každého turnaje porcelánovou vázu BUQUET v hodnotě 15.000Kč. V Berouně se díky hráčům, kteří se zapojili do benefiční soutěže, podařilo v kasičce nashromáždit 24.000 Kč. Tato částka bude zahrnuta do celkového výtěžku po skončení tour a bude použita na projekty na pomoc zrakově postiženým dětem.

Výsledky, fotografie a další informace (nejen) z tohoto turnaje Golfu pro Leontinku najdete na webové stránce věnované projektu: www.golfproleontinku.cz.

Budeme rádi také za jakékoliv vaše podněty, postřehy či požadavky. Usilujeme o to, aby Golf pro Leontinku stavěl na dlouhodobé podpoře svých partnerů, proto jsou pro nás vaše podněty (ať už pozitivní či negativní) důležité.

Těšíme se na vás na dalších turnajích Golfu pro Leontinku:
14.6.2012 HSBC CUP pro Leontinku na Karlštejně
31.8.2012 FTV Prima CUP pro Leontinku na Mnichu
19.9.2012 Wavin OSMA CUP pro Leontinku na Zbraslavi
3.10.2012 AMSA REAL CUP pro Leontinku na Albatrossu